HOLOWANIE AUT CIĘŻAROWYCH

BYTOM – PIEKARY SLĄSKIE – GLIWICE – SOSNOWIEC – KATOWICE

+48 601419098

Śląsk – Holowanie samochodów ciężarowych TIR 24h  

To jest nasza pasja. Ratownictwo drogowe assistance aut ciężarowych a także ciężarowa pomoc drogowa. W takim samym zakresie w wartości naszych usług jak też w różnorodnej propozycji. Z zepsutym TIR-em zagradzającym drogę spotkał się zapewne każdy driver. Jeżeli z powodu usterki na jezdni dwukierunkowej wyłączymy jeden pas ruchu to realny jest korek, nawet na kilka kilometrów. Ale nie sądźmy, iż będzie spokojniej na peryferyjnych drogach bo zdarzają się one nadzwyczaj często uczęszczane, tymczasem usterka TIR-a potrafi je całkiem zablokować. I z tego powodu doceniać należy szybkie holowanie ciężarowych pojazdów.

Kiedy jest konieczności holowanie  TIR-a lub wyciąganie ciężarówki z wykopu i ulokować go na kołach powinieneś dysponować ciężkim, specjalnym sprzętem, który zawsze jest praktycznie na stanie ciężarowej pomocy drogowej Katowice  i dodajmy, że dopełniają go holowniki, naczepy niskopodwoziowe. Awaryjnie zatrzymanego TIR-a możemy zatem właściwie przewieźć w miejsce w którym będziemy umieli go bezkolizyjnie zreperować. Wielkie pojazdy wszelkiego standardu takie jak zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, wózki widłowe, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, możemy przez całą dobę dostarczyć na wskazane miejsce skutecznie oraz bezawaryjnie.

Jednakże w naszych brygadach przez 24 godziny i 7 dni w tygodniu pełni dyżur specjalistyczna załoga i to przede wszystkim oni zapewniają wysoką kondycję naszych profesjonalnych prac.